Tynk ozdobny

Ściany we wnętrzu wcale nie muszą być nudne, jednobarwne i bez polotu – wystarczy zastosować ciekawy tynk ozdoby, aby powierzchnie zyskały nieszablonowy wygląd i niepowtarzalną strukturę. Tynk ozdobny na dobre już zagościł w domach, zarówno tych urządzonych w nowoczesnym stylu, jak i tych bardziej tradycyjnych. Fantastycznie prezentuje się w dużych i otwartych wnętrzach nadając im niepowtarzalnego charakteru. Idealnie pasuje również do mniejszych mieszkań – można w nich ozdobić jedną, konkretną ścianę, która już od wejścia będzie przyciągać uwagę.

Jak kłaść tynk strukturalny?
Tynk ozdobny można kłaść zarówno na powierzchniach gipsowych, cementowych, betonowych czy drewnianych. Ponadto jedną z największych zalet tego typu struktur jest fakt, że dzięki jej zastosowaniu można ukryć wszelkiego rodzaju niedoskonałości ścian. W ten sposób w błyskawicznym tempie można odnowić stare ściany, jak i nadać nowym oryginalnego wyglądu.

Tynk ozdobny ze sklepu Budujmy jest odporny na wilgoć, dzięki czemu można go zastosować w bardziej wymagających pomieszczeniach takich jak kuchnia czy łazienka, gdzie może stworzyć ciekawy kontrast lub alternatywę dla nowoczesnych płytek ceramicznych. Jest również bardzo łatwy w utrzymaniu czystości – można go myć i szorować bez obawy o jakiekolwiek zniekształcenia czy odpadanie od ścian pod wpływem wilgoci.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *